Hoog contrast Dyslexie lettertype A A A
Zoeken

Ondernemingsraad, vertrouwenspersoon en adviesraad (2025)

Onderneminsraad, Vertrouwenspersoon en Adviesraad

 

Ondernemingsraad

2025 stond voor de ondernemingsraad in het teken van wisseling, ontwikkeling en professionalisering. Binnen de OR ontstonden twee vacante zetels. Voor deze plekken meldden zich twee enthousiaste collega’s, waardoor het niet nodig was om verkiezingen te organiseren. Met het toetreden van een collega uit de stadsteams en een collega uit de ondersteunende diensten vormt de OR inmiddels een representatieve afspiegeling van de organisatie.

Na het bereiken van volledige bezetting is de OR voortvarend verder gegaan met haar ontwikkeling. Twee trainingsdagen in september hebben hier concreet invulling aan gegeven. Tijdens deze dagen is de basis gelegd voor verdere professionalisering van de ondernemingsraad. Hierbij stonden het versterken van de aansluiting bij de achterban en het verbeteren van de onderlinge dynamiek centraal.

Deze inspanningen hebben geleid tot een stevige basis, die in 2026 verder zal worden uitgebouwd.


Vertrouwenspersoon

Er zijn in 2025 geen verzoeken ontvangen voor het melden of een vermoeden van een misstand of integriteitsschending (‘Klokkenluidersregeling’)

 


Adviesraad

Wijkteams Arnhem informeert regelmatig de Adviesraad Jeugd en WMO van de gemeente Arnhem, zodat zij hun adviserende taak adequaat kunnen uitvoeren. De nieuwe directeur-bestuurder van Wijkteams Arnhem overlegde twee keer met de Adviesraad Jeugd en WMO. Daarnaast is de Adviesraad is betrokken geweest bij de inwonersparticipatie tussen Wijkteams Arnhem en inwoners. Hierbij evalueerden we de dienstverlening.

Lees ook een van de andere hoofdstukken